Chci objednat | .

Chci objednat

Kabelky šijeme na zakázku, dle přání zákazníka, obvykle do 2 - 3 týdnů. Dotazy rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky. 

Do poptávky uveďte název kabelky, barvu nebo kombinaci barev a kontakt na Vás. Obratem Vám sdělíme cenu a termín dodání.

Hotovou kabelku můžeme po Praze doručit zdarma osobně nebo ji zašleme poštou. Poštovné a balné je 230 Kč. 

Platba je od května 2020 možná pouze bezhotovostní na účet.

Chci si objednat telefonicky: 720 495 786.

Chci si objednat e-mailem: info@multibags.cz 

Všechny naše kožené kabelky jsou autorské originály.

V tuto chvíli si můžete vybrat z více než 15 modelů designových kožených a kožešinových kabelek v různých barvách, barevných kombinacích a druzích kůže. Šijeme z kvalitní čalounické hověziny - hladké i se srstí a z kožešiny tibetské ovce. Tyto kůže jsou velmi trvanlivé, ale kabelky z nich nejsou těžké. Kromě standardní nabídky máme na skladě více barev i druhů srstí. Aktuální nabídku zašleme na vyžádání. Můžete si vytvořit vlastní barevnou kombinaci z aktuální nabídky, ale ne všechny kůže se hodí na každý druh kabelky, proto je lépe možnosti konzultovat pro každý model zvlášť. Všechny naše kabelky jsou bez podšívky, přírodní materiál tak maximálně vyzní.

Kabelky doporučujeme čistit prostředky na čištění kůží. Nedoporučujeme kabelky nadměrně zatěžovat a přeplňovat, mohlo by dojít k vytažení kůže a jejímu oděru nebo zničení zipu. Drobné nepravidelnosti ve struktuře či zabarvení kůže nejsou vadou, ale charakteristickým znakem přírodního materiálu.